Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wokowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Łysa Góra

Łysa Góra(Wokowice + 11 km)

590 000 zł168 m² 3 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Krakowa, bochni i Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 168 m posadowiona na działce ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipnica Dolna

Lipnica Dolna(Wokowice + 13 km)

1 470 000 zł209,07 m² 7 031,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom klasy premium | 209 m2 | 21 ar | W pełni umeblowany | lipnica dolna Jeśli szukasz domu, do którego wprowadzisz się z walizką - bez remontów i dodatkowych nakładów - właśnie go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szarów(Wokowice + 25 km)

630 000 zł141,20 m² 4 461,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny na działce 7,5 ar w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 141,2 mkw (powierzchnia użytkowa 92,7 mkw). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczepanowice

Szczepanowice(Wokowice + 22 km)

649 000 zł185,55 m² 3 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sukmanie

Sukmanie(Wokowice + 17 km)

229 000 zł80 m² 2 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Drewniany dom z klimatem na 32 a działce Sukmanie, gm. Wojnicz. Szukasz miejsca z duszą, ciszą i naturą? To może być dokładnie to! Drewniany dom z bala (ok. 80 m, ok. 1930 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wola Nieszkowska

Wola Nieszkowska(Wokowice + 18 km)

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m , którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 9 arów w jednej z najbardziej spokojnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Koszyce Małe(Wokowice + 24 km)

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice. Dom w stanie deweloperskim na działce 310 m Powierzchnia użytkowa (bez schodów) 97,98 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bogucice

Bogucice(Wokowice + 13 km)

779 000 zł148 m² 5 263,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 509 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - kilka możliwości skonfigurowania nieruchomości; - położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej; - dostępność wszystkich mediów. Przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zgłobice

Zgłobice(Wokowice + 22 km)

1 195 000 zł130 m² 9 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m (całkowita ok. 130 m2), położony na kameralnym osiedlu na granicy Koszyc Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wokowice

Wokowice,małopolskie

96 000 zł70 m² 1 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom z działką 15 arów. W domu jest prąd ,gaz, woda podłączona ze studni, kanalizacja jest podciągnięta do sąsiada.Dom jest w stanie dobrym do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wokowice

Wokowice,małopolskie

229 000 zł170 m² 1 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania dom murowany w Wokowicach k/brzeska w dobrym stanie, do zamieszkania. Całość posadowiona jest na 25ar działki w kształcie prostokąta, działka jest na tyle duża że.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij